Jak daleko jest do centrum?

Nasza Willa znajduje się w Krynicy Dolnej tuż przy drodze wylotowej na Muszynę i Tylicz w malowniczej okolicy  u stóp Jaworzyny Krynickiej - najwyższej góry Beskidu Sądeckiego. To tutaj odpoczniesz od zgiełku, hałasu, naładujesz baterie na dalszą część roku. Deptak znajduje się w odległości 3,5km od nas, trasę można pokonać pieszo, samochodem, taksówką lub darmową w Krynicy komunikacją miejską.

Co można robić w Krynicy? Jakie są atrakcje?

W Krynicy i okolicach jest pełno ciekawych atrakcji. Serdecznie zapraszamy do lektury na naszej stronie w dziale ATRAKCJE
Jak daleko jest do szlaków turystycznych i tras rowerowych?
W naszej okolicy pełno jest ciekawych szlaków pieszych i rowerowych, najbliższe przebiegają całym pasmem Jaworzyny, która znajduje się tuż obok nas. Rowerowa trasa Aquavelo jest około 1km od nas.

Najbliższy stok narciarski to...?

Najbliżej nas znajduje się kolej gondolowa na Jaworzynę, na której znajduje się całe mnóstwo tras narciarskich o różnym stopniu trudności. W niedalekiej okolicy jest również stok Henryk, Słotwiny Arena, Słotwiny, Tylicz ski, Master ski oraz Wierchomla.
Czy można przyjechać ze zwierzątkiem?
Tak, koszt pobytu  to 20 zł za dobę.

Czy w pokojach są ręczniki?

W każdym pokoju dostępny  jest duży ręcznik, papier toaletowy oraz mydło w płynie.

Jak blisko są szlaki turystyczne?
Szlaki turystyczne znajdują się w bliskim sąsiedztwie naszego obiektu. Można zobaczyć na mapie, zielona flaga to Salamandra >>> Kliknij tutaj <<<

Telefon

+48 537 159 128

Email

recepcja (at) salamandrakrynica.pl

Adres

Krynica-Zdrój, ul. Ludowa 26