DLA AKTYWNYCH

Zapraszamy do korzystania z atrakcji Krynicy Górskiej i okolic przez cały rok. Dla gości, lubiących aktywny wypoczynek proponujemy różne formy spędzania czasu.

Przez Krynicę przechodzi szlak rowerowy AQUAVELO, oferujący ponad 200 km ścieżki rowerowej, połączonych ze ścieżkami na Słowacji, biegnących przepiękną i malowniczą doliną Popradu. Dostępny jest również BIKEPARK, gdzie można pojeździć na rowerze górskim, downhillowym. Dla turystów pieszych Krynica oferuje doskonałe warunki do nordic-walkingu, spacerów, biegania.

Jeśli Krynica, to na pewno wieża widokowa. Nowa inwestycja bije rekordy popularności. Z majestatyczną starannością wzniesiona w 2019 roku drewniana konstrukcja prowadząca wśród koron drzew ścieżką edukacyjną do najwyższej w okolicy i jedynej w polsce wieży widokowej, z której rozpościera się zapierający dech w piersiach widok okolicznych szczytów i dolin, wiosek i miasteczek. Sama budowla również doskonale wkleiła się w okoliczne, lesiste tereny. W sezonie niskim każdy nasz gość korzystając z pakietu "z wieżą" otrzyma darmowy voucher na wejście na wieżę widokową.

Wycieczka do Parku termalnego Vrbov na Słowację do ciepłych źródeł to nie tylko wodna zabawa, ale również zdrowie. Żródła te obfitują w wodę siarkową, która doskonale wpływa na cerę i zmiany reumatyczne.

Dla gości otwartych na bardziej ekstremalne wrażenia zapraszamy na organizowane eskapady samochodami terenowymi lub quadami po okolicznych szlakach górskich specjalnie przygotowanych do tego typu wycieczek.

W sezonie zimowym słynąca z dostępności wielu tras narciarskich Krynica oferuje doskonałe warunki, dużą ilość śniegu i super zlokalizowane centra narciarskie w Krynicy, Tyliczu, Żegiestowie, Wierchomli. Krynickie centrum narciarskie Słotwiny Arena w Krynicy-Słotwinach dysponujący dwoma sztucznie naśnieżanymi i ratrakowanymi codziennie stokami, powinno przykuć szczegółną uwagę. Wydajny, najnowocześniejszy w Polsce system naśnieżania tworzy doskonałe warunki do całodziennej jazdy na nartach przez cały sezon zimowy. Nasi goście w sezonie wysokim otrzymują możliwość zakupu karnetu narciarskiego, całodziennego w cenie niższej niż bezpośrednio na stoku o aż 20%! W sezonie zimowym niskim dla naszych gości proponujemy darmowe karnety całodziennie na stoki Słotwiny Arena w Krynicy, jak również w obu sezonach darmowe skibusy dowożące i przywożące gości pod drzwi naszej willi. Wystarczy zebrać 4 osoby ,a bus bezpłatnie przyjedzie i zabierze państwa na stok. Dysponujemy również instruktorem jazdy na nartach, który chętnie nauczy Państwa, lub Wasze pociechy jeździć na nartach w korzystnej cenie.

Zimą i latem możecie Państwo skorzystać z lodowiska w Krynicy, a zimą z nowopowstałego krytego lodowiska w Muszynie.

Wiosna, lato i jesień to doskonały czas na spływ Popradem kajakiem, lub pontonem. Zorganizujemy również taką formę spędzania czasu. Dla wszystkich naszych gości organizujemy również wieczory przy grillu lub ognisku

ODPOCZYNEK

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług gości chcących odpocząć od zgiełku dużego miasta, pracy lub wypocząć od pracy w spokojnym, górskim klimacie. Nasza willa Salamandra usytuowana jest w cichym i urokliwym miejscu tuż u podnóża Jaworzyny Krynickiej.

W pobliżu można skorzystać z usług SPA, kortów tenisowych, masażysty, a 35km od nas znajduje się AQUAPARK w Słowackich Lipanach.

Jeśli Krynica, to na pewno wieża widokowa. Nowa inwestycja bije rekordy popularności. Z majestatyczną starannością wzniesiona w 2019 roku drewniana konstrukcja prowadząca wśród koron drzew ścieżką edukacyjną do najwyższej w okolicy i jedynej w polsce wieży widokowej, z której rozpościera się zapierający dech w piersiach widok okolicznych szczytów i dolin, wiosek i miasteczek. Sama budowla również doskonale wkleiła się w okoliczne, lesiste tereny.

Polecamy również wycieczkę na Jaworzynę Krynicką, wyjazd koleją gondolową i podziwianie wspaniałych widoków, a przy dobrej pogodzie naszych polskich Tatr.

Góra parkowa, oraz wyjazd koleją szynową to kolejny punkt warty odwiedzenia. U podnóża Parkowej można skorzystać z pijalni Jana, oraz w centrum Krynicy z pijalni głównej, gdzie podawane są znane lecznicze wody mineralne o zróżnicowanych właściwościach

Polecamy również spacery i wędrówki malowniczą doliną popradu oraz odwiedziny w ogrodach sensorycznych w Muszynie. Dla starszych gości polecamy super dancingi w zaprzyjaźnionych obiektach.

W sezonie zimowym możemy zorganizować kulig z pieczeniem kiełbasek.

DLA DZIECI

Dla naszych najmłodszych gości w sezonie wiosna-jesień proponujemy korzystanie z placu zabaw z hustawką i trampoliną w naszym ogrodzie. W Krynicy polecamy odwiedzić muzeum zabawek, w którym zbiory liczone są w tysiącach sztuk, naukę jazdy na łyżwach na krynickim lodowisku. Dostępny jest również park linowy dla najmłodszych i tych starszych niedaleko naszego pensjonatu. Na Górze parkowej dostępna jest ślizgostrada.

W sezonie letnim działa skatepark, ogrody sensoryczne, hulajnogi, można również zwiedzić ruiny zamku w Muszynie, Rytrze, wybrać się na wycieczkę rowerową rozległymi ścieżkami rowerowymi, lub iść na basen.

Proponujemy również udział w warsztatach wypieku pizzy w zaprzyjaźnionym ośrodku Słotwiny-Arena.

Proponujemy również naukę jak i przejażdżki konne w przepięknej stadninie niedaleko naszego ośrodka. W sezonie zimowym możemy zorganizować kulig z pieczeniem kiełbasek.

DLA FIRM

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje i inne zorganizowane grupy. Oferujemy do wynajęcia klimatyzowaną salę konferencyjną na 24 osoby, nocleg dla 20 osób na osobnych łóżkach, lub 26 na niektórych łózkach podwójnych, z wyżywieniem, lub bez. Możemy zorganizować ognisko, grilla, pieczoną świnię, jak i kompletną usługę cateringową w naszym pensjonacie.

Organizujemy również wyjazdy off-road samochodami terenowymi, quadami, pontonowy lub kajakowy spływ popradem i wiele innych atrakcji do ustalenia.

W sezonie zimowym możemy zorganizować kulig z pieczeniem kiełbasek.

Telefon

+48 537 159 128

Email

recepcja (at) salamandrakrynica.pl

Adres

Krynica-Zdrój, ul. Ludowa 26